سؤالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید

لطفاً س سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفاً س سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سؤالات متداول

سؤالات پرتکرار کاربران

طول عمر لمینت چقدر است؟

معمولا ماندگاری و دوام  لمینت دندان بین ۵ تا ۱۰ سال می باشد. البته قبل ذکر است که طول عمر لمینت سرامیکی دندان بیشتر از لمینت کامپوزیتی دندان می‌ باشد. بعد از این مدت زمان نیاز است که لمینت، ترمیم یا تعویض شود.

معایب لمینت دندان چیست؟

در صورتی که لمینت دندان به درستی انجام شود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. اما در صورت انجام غیر اصولی این درمان، ممکن است مشکلاتی از قبیل بدبویی دهان و التهاب لثه ایجاد شود.

آیا می توان فقط یک ردیف از دندانها را لمینت نمود؟

ابتدا باید به دندانپزشک مراجعه کنید تا محل قرارگیری دندان های شما بررسی شود. سپس دندانپزشک شما می تواند تشخیص دهد برای لمینت یک فک مناسب هستید و یا خیر

نحوه قرار گرفتن کامپوزیت بر روی دندانها؟

به این شکل قرار می گیرد که دندان هایی که دچار صدمه شده اند به وسیله خمیر کامپوزیت پر می شوند و سپس برای این که آن را محکم کنند امواج نور را به آن می تابانند.

رنگ کامپوزیت دندان چگونه است؟

کامپوزیت ونیر که از مواد پلاستیکی که هم رنگ دندان می باشد دارای رنگ های گوناگونی است و می توان با مشاوره دندانپزشک مناسب ترین رنگ را بنا بر رنگ پوست انتخاب کرد.

تفاوت انواع بلیچینگ در چیست؟

آفیس بلیچینگ دندان در یک جلسه رنگ دندان ها را سفید تر می کند و سریع تر انجام می شود هوم بلیچینگ دندان در یک مدت زمان طولانی تری این کار را انجام می دهد و باعث ماندگاری بیشتر اثر هوم بلیچینگ دندان هم می شود.

آیا با وجود روکش در دهان می توان بلیچینگ استفاده نمود؟

بله این کار امکان پذیر است حتی اگر روکش دندان داشته باشید اما رنگ روکش دندان تغییری نخواهد کرد و فقط رنگ دندان شما را سفید می کند و تنها چاره این است که روکش دندان را عوض کنید و رنگی برای آن انتخاب کنید که به بقیه دندان ها بیاد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

      صفحه اصلیخدماتارتباط با ما