مزایای ونیر کامپوزیت

مزایای ونیر کامپوزیت

حتما بسیاری از شما دوست دارید دندانهای سفید و جذاب مانند ستارگان هالیوودی داشته باشید. ولی دندانهای شما کج یا شکسته و بد رنگ می باشید. این خیال دیگر آرزویی دست نیافتنی نیست. با پیشرفت علم دندانپزشکی متد مختلفی برای اصلاح طرح لبخند پدید آمده است. یکی از این موارد عبارت است از اصلاح طرح لبخند با استفاده از ونیر کامپوزیت. در این مطلب قصد داریم راجع به درمان ونیر کامپوزیت در سعادت آباد-  ونیر کامپوزیت در مطب دکتر نعیم سعیدی – دندانپزشکی خوب در سعادت آباد ، دندانپزشکی در سعادت آباد صحبت کنیم.

کامپوزیت دندان

درمان کامپوزیت دندان برای زیباسازی و سفید کردن دندانها در مطب دکتر سعیدی انجام می گردد. این درمان بدون ایجاد هیچ گونه تراشی بر روی دندانهای شما انجام می گردد. در این روش به دندانهای شما آسیبی وارد نمی شود و مشکلات آن خیلی سریع رفع می گردد.

انواع کامپوزیت دندان در مطب دکتر سعیدی در سعادت آباد

 • کامپوزیت نوع هیبرید
 • کامپوزیت میکروفیلد
 • کامپوزیت نانوفیلد
 • IPSونیرها

مزایای ونیر کامپوزیت دندان در مطب دندانپزشکی دکتر سعیدی

این روش درمانی بخاطر مزیتهای فوق العاده ای که دارد، یکی از بهترین و پرطرفدارترین متد برای اصلاح مشکلات دندانها و طرح لبخند می باشند. برخی از این مزیتها عبارتند از

 • آسان و سریع

ترمیم کامپوزیت، آسان و در مدت زمان کوتاهی امکان ‌پذیر است

 • ظاهر شکیل

ظاهر آن مشابه شکل و فرم و رنگ آن مشابه دندان طبیعی است

 • مستحکم تر از لمینت

کامپوزیت نسبت به لمینیت دندان از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار است

 • بروز حساسیت کمتر

 چون در این روش نیازی به برداشتن مینای دندان نیست حساسیت دندان ها بعد از کامپوزیت دندان ایجاد نمی شود

 در صورتی که کامپوزیت برای بلند تر کردن طول دندان یا ترمیم تکه پریده به کار رود نیازی به تراشیدن لایه مینای دندان نیست

 • راحت شکل گرفتن

 دندانپزشک، موادی را در اختیار دارد که می‌ تواند به راحتی و به دلخواه خود آن ها را تغییر شکل داده و مقدار آن ها را کم و زیاد کند

ماندگاری ونیر کامپوزیت دندان

ونیر کامپوزیت های دندان که در مطب دکتر سعیدی در سعادت آباد به کار می روند، دارای ماندگاری بالایی می باشند. این درمان معمولا بین 7 تا 10 سال ماندگاری دارد. البته این مدت زمان بسته به نحوه مراقبتهایی است که فرد انجام می دهد. فرد باید موارد بهداشتی و اصول تغذیه بهد از درمان را رعایت نماید. در صورت عدم رعایت این موارد احتمال اینکه عمر این درمان خیلی هم کمتر باشد وجود دارد.

نحوه انتخاب رنگ کامپوزیت

انتخاب رنگ کامپوزیت بسته به نظر دندانپزشک می باشد. دندانپزشک بهمراه بیمار با همدیگر موارد مختلفی را بررسی می کنند و با توجه به تجربه دندانپزشک رنگ مناسب برای فرد انتخاب می گردد. دندانپزشک با بررسی موارد مختلفی همچون رنگ، شکل و ظاهر دندانهای فرد، رنگ پوست، رنگ چشمهای فرد و سایر موارد بهترین رنگ را برای درمان کامپوزیت دندان صحبت میکنیم.

چقدر طول می کشد تا کامپوزیت در سعادت آباد گذاشته شود

پروسه انجام این درمان به گونه ای است که میتوان در یک جلسه هم درمان بطور کامل انجام پذیرد. فرایند این کار حداکثر یک ساعت یا بیشتر طول می کشد. البته مواردی هم وجود دارد که در مدت زمان این دوره متفاوت می باشد.مواردی همچون هدف از درمان، میزان حفره موجود در دندان، تعداد دندانها و مواردی از این قبیل که در مطالب آینده در مورد آ«ها صحبت خواهیم نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  صفحه اصلیخدماتارتباط با ما