طراحی لبخند

آیا تا‌کنون، به لبخند زیبا و دوست‌داشتنی کسی بخصوص سوپر استارها حسودی کرده‌اید؟ لبخندهایی با دندان‌هایی سفید و ردیف که برق می‌زنند. بطوریکه همه می‌گویند: چه لبخند زیبایی! ولی واقعیت این است که بسیاری از این لبخندهای زیبا، واقعی نیستند و هنر دست دندا‌نپزشکان زیبایی می باشد. در این مطلب درباره این هنر دندانپزشکان زیبایی به نام طراحی لبخند در مطب دکتر نعیم سعیدی در سعادت آباد می پردازیم.

ویژگی‌های یک لبخند دلنشین

مهمترین ویژگیهای یک لبخند دلنشین، سلامت، زیبایی و پاکیزگی و محبت باشد. این ۴ فاکتور یک لبخند را به چشم بیننده دلنشین نشان می دهد. ممکن است دندان‌ها، لثه‌ها، لب‌ها، چهره بیمار سالم و بدون عیب و نقص نباشند. در این حالت هیچ وقت آن لبخند حس دلنشنینی برای ببیننده تداعی نمی کند.

زیبایی و پاکیزگی بصورت هماهنگی و طبیعی بودن بخصوص در رنگ و فرم دندان‌ها، شکل و اندازه و خطوط لب‌ها و لثه‌ها  مشاهده می گردد. اگر یکی از این موارد در حین لبخند زدن رعایت نشود دیگر لبخند فرد چندان دلنشین نمی باشد.

  هر چهره‌ای با لبخند زیباتر است

این سخن یک جمله ساده نیست. این حرف این قدر مهم است که به صورت یک فرهنگ در سراسر دنیا در آمده است. در تمام دنیا افرادی که می خواهند به هر دلیلی در جامعه مورد مقبولیت قرار گیرند اقدام به کارهایی برای زیباتر شدن لبخندشان می کنند. اهمیت این موضوع به حدی است که در دندانپزشکی شاخه ای به نام دندانپزشکی زیبایی پدید آمده است.

آیا می‌توان برای هر کس درمان طراحی لبخند را انجام داد

پاسخ به این سوال این است که همه لیاقت داشتن یک لبخند زیبا را دارند.  بنابراین همه می توانند از این درمان استفاده نمایند. البته با توجه به مسائل مختلف همچون آناتومی صورت فرد متقاضی، سن، رنگ پوست و مو ، محل سکونت  و بسیاری عوامل دیگر  نتیجه این درمان برای افراد مختلف متفاوت می باشد.

متد مختلف طراحی لبخند

این شاخه دندانپزشکی علاوه بر علم و تجربه نیاز به هنر دندانپزشک هم دارد. از روش های مختلفی که برای این درمان استفاده می شود می توان به لمینت در سعادت آباد، کامپوزیت دندان در سعادت آباد، سفید کردن دندان یا بلیچینگ در سعادت آباد اشاره نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    صفحه اصلیخدماتارتباط با ما