دندانپزشکی در سعادت آباد

دندانپزشکی در سعادت آباد

دندانپزشکیهای متعددی در سعادت آباد یافت می شوند که انواع خدمات را انجام می دهند. شما می توانید به هر کدام از آنها مراجعه نمایید و برای دریافت خدمات اقدام نمایید. تجربه، قیمت منصفانه و ارائه خدمات مقرون به صرفه، ارائه خدمات متنوع برای پوشش تقاضاهای شما عزیزان، محیطی امن و آرام و کادر مجرب از جمله چندین مزیت می باشد که با توجه به آنها ما شما را برای مراجعه به دندانپزشکی دکتر نعیم سعیدی واقع در سعادت آباد دعوت مینماییم.

برجسته ترین خدمات دکتر نعیم سعیدی در دندانپزشکی در سعادت آباد

جرم گیری در سعادت آباد

در صورت عدم رعایت بهداشت دهان ودندان محتمل ترین گزینه که فرد با آن مواجه  می گردد پلاک های دندان و جرم دندان می باشد. جرم لایه های بسیار محکم از پلاک های دندان می باشند. جرم یک توده شامل میلیاردها میکروب و باکتری آسیب زا به دندانا می باشد. جرم دندان با ایجاد حفراتی در دندانها و ایجاد بیماریهای مختلف در لثه موجب آسیب به دندانها می گردد. تنها راه حل این مشکل درمان جرم گیری در مطب دکتر نعیم سعیدی می باشد.

ترمیم دندان درسعادت آباد

عدم رعایت بهداشت دهان ودندان منجر به مشکلات عدیده ای برای فرد می گردد. یکی از این مشکلات پوسیدگی دندان می باشد. وقتی که دندانها دچار پوسیدگی می گردند، باید سریعا اقدام به درمان آنها و ترمیم دندانها نمایید. راهها و متد مختلفی برای ترمیم دندانها وجود دارد. همچنین از مواد مختلفی برای پرکردن دندان در سعادت آباد استفاده می گردد. از آمالگام و طلا گرفته تا گلاس آیونومر، سرامیک و کامپوزیت.

عصب کشی در سعادت آباد

یکی از خدماتی که در مطب دکتر نعیم سعیدی انجام می گیرد عصب کشی دندان می باشد. اندو، درمان ریشه و روت کانال اسامی دیگر این درمان در منابع مختلف می باشد. در صورتی که برای مداوای پوسیدگی دندان اقدامی ننمایید و پوسیدگی به لایه پالپ دندان برسد، شما درد را احساس خواهید نمود. پالپ منطقه زنده دندان و مملو از رگهای خونی و عصبی می باشد. بهمین دلیل وقتی پوسیدگی به این منطقه برسد راهی جز پاکسازی این لایه از رگهای خون و عصب و بافتهای آلوده دندان می باشد.

روکش دندان در سعادت آباد

معمولا در حین درمان عصب کشی دیواره داخلی دندان به میزان زیادی تراشیده می شود. همین مسئله باعث شکنندگی و سست شدن دیواره دندانها می گردد. در صورتی که سریعا برای حل این مشکل اقدامی انجام نگردد، ممکن است دیواره دندانها بشکند و دیگر نتوان دندان را حفظ نمود. هدف اصلی دندانپزشکی نوین حفظ دندان تا جای ممکن می باشد. بهمین دلیل برای این منظور از دندانها قالب گرفته می شود و برای آنها روکشهایی از جنس های مختلفی همچون سرامیک، چینی و سایر مواد ساخته می شود. روکش ها بر روی دندانهای عصب کشی شده قرار میگیرند و به همین راحتی میتوان از دندانها استفاده نمود.

بلیچینگ دندان در سعادت آباد

یکی از درمانهای زیبایی که در دندانپزشکی ها انجام می گیرد، بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندانها می باشد. در این روش زیبایی هدف فقط سفید نمودن دندانها جهت داشتن دندانهایی سفید و براق می باشد. در این متد در مطب بر روی دندانها یک سری ماده مخصوص قرار داده می شود و نور مخصوصی بر روی آنها تابانده می شود. این مواد بر اثر تابیدن نو فعال شده و به عمق دندانها نفوذ نموده و ذرات رنگ درون لایه های مختلف دندان را پاک نموده و دندان سفید می گردد.

کامپوزیت دندان در سعادت آباد

از درمانهای زیبایی که در دندانپزشکی دکتر نعیم سعیدی انجام می گیرد کامپوزیت دندان می باشد. این درمان موجب زیبا سازی رفع ناهمواریها و سفید کردن دندان های شما می گردد. در این درمان زیبایی هیج گونه  تراشی بر روی دندان صورت نمی گیرد و در این روش به دندان ها آسیبی وارد نمی شود. در این روش زیبایی دندانپزشک با تجربه خود مواد مختلف را بصورت لایه به لایه در مناطق مد نظر دندان برای رفع ناهمواریها، شکستگی، ترک، بدرنگیها و زشتیهای دندان قرار داده می شود. سپس با تاباندن نور مخصوص این مواد سفت گردیده و درنهایت با پولیش نمودن کامپوزیت ظاهری زیبا و شبیه به دندانهای واقعی خود فرد به دندانها می دهد.

لمینت دندان در سعادت آّباد

این درمان زیبایی هم مانند درمان کامپوزیت دندان برای رفع نواقص ظاهری دندان و برای اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرد. در این متد درمانی پس از آماده سازی دندانها و قالب گیری از آنها در لابراتوارهای مخصوص روکش های لمینت از جنس مواد مختلف که اغلب سرامیک می باشد ساخته می شود. این روکش ها بر روی دندانها قرار می گیرند. بهمین راحتی تمامی نواقص ظاهری دندانها پوشانده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    صفحه اصلیخدماتارتباط با ما